Ar yra GYVENIMAS po aborto? Vilmos istorija
Kai kurios klaidos turi itin skaudžias pasekmes. Labai gerai tai žinau. Bet taip pat žinau, kad ir po tokių klaidų galima atsistoti ir eiti toliau.
Agnė Žagrakalytė. Švarkuotas šventasis, arba Politikas su nematoma sutana
Nežinomybėn žingsnį jis žengė tokį, kad Europos Sąjungos šalys tarpusavy nekariauja jau beveik 80 metų – tiek tarpusavio taikos metų, kiek dar nėra buvę.
„Man labai svarbus žodis – „tarp“. Pokalbis su Rasa Jundulaite
Juvelyrikos kūryboje menininkei svarbus ne tiek pats medžiagiškumas, ne tiek estetinė papuošalo vertė, kiek jo kuriama prasmė.
Žmonės, galintys išgyventi apokalipsę. Pokalbis su Rita Urbonaite
Gali būti, kad tokių asmenų aplinkoje yra gerokai daugiau, negu manome. Tai gali būti kūrybingi ir net genialūs žmonės, kurių smegenys tiesiog veikia kitaip.
Kūnas – sielos namai, rūbas – kūno namai. Pokalbis su dizainere Dovile Gudačiauskaite
Profesionali tekstilės menininkė ir drabužių dizainerė – energinga ir veikli kūrėja, lengvai žongliruojanti tarp asmeninių konceptualių parodų, kostiumų teatro spektakliams kūrimo ir dėstymo Vilniaus dailės akademijoje.
Kard. Rolandas Makrickas: „Jubiliejus yra durys į naują gyvenimą“
Jubiliejinių metų ištakas galime rasti Senajame Testamente. Žydų tradicijoje septinta diena yra skirta poilsiui, o kas septynerius metus – ypatingi poilsio metai.
Aktorius Giedrius Savickas: „Esu pasislėpęs žmogus“
Daugybė teatro ir kino vaidmenų, gausybė linksmai nuoširdžių interviu ir tinklalaidžių apgyvendina Giedrių mūsų namų ekranuose.
„Keliavimas manyje išugdė nuolankumą“. Pokalbis su Aušriu Matoniu
„Kelionės“ skaitytojams jis pasakoja apie tai, kaip muzikologija padėjo įsižiebti aistrai keliauti, atskleidžia, kaip rasti draugų bet kurioje pasaulio vietoje, kokias kalbas svarbu mokėti norint keliauti po pasaulį.
Renata Šerelytė. Iš Dangaus atminties
Laisvė būti savimi… ką gi iš tiesų tai reiškia? Ši frazė negali būti taip paprastai suvokiama – juk žmonės iki užkimimo ginčijasi, kas iš tiesų yra laisvė.
Sigita Maslauskaitė-Mažylienė: „Svarbu kas vakarą melsti stebuklo“
Pasak Sigitos, anksčiau, dirbdama su meniniais, kultūriniais projektais, ji laikėsi nuostatos „noriu laimėti“, o diplomatinėje tarnyboje ne visada ar nebūtinai greitai galima pasiekti pergalę.
Jūratė Micevičiūtė. Princesė ant žirnio: „laisvė“ – mūsų laikų raktažodis
Dar prieš penkis šimtmečius niekam nerūpėjęs žodis „laisvė“ nuo Renesanso virto universaliu raktažodžiu.
Vienatvės epidemija: esame taip arti ir taip toli vienu metu
Kalbėdami apie vienatvę kaip apie problemą, kalbame apie gilų vienišumo jausmą, socialinę izoliaciją.
Indrė Gaskaitė: „Gydytojai Viešpatį manyje užsiuvo“
Pasitempusi, su gražia rožine suknele ir ką tik padarytu makiažu Indrė džiaugsmingai pozuoja žurnalo fotografei. Parke praeivių žvilgsniai krypsta į ją.
Naujas žurnalo „Kelionė“ numeris: apie tiltus, Šventąsias duris ir stebuklingas statybas
Ant žurnalo viršelio matomas vandeny atsispindintis tiltas yra tarsi raktas į subtiliai per tekstus nusidriekusią temą: jungti, o ne skirti.
Botanikas Mindaugas Lapelė: „Mano misija – žiūrintiems padėti pamatyti“
„Netikėtai pasidariau populiarus. Tai mane šiek tiek slegia, nes kartu didėja ir tenkanti atsakomybė.“
Ukrainietė Marija: „Trokštu ne keršto, o teisingumo“
Kai kalbame apie teisingumą, neišvengiamai apmąstome ir karo Ukrainoje patirtį. Kas yra teisingumas, kai žvelgiame į kenčiančius ukrainiečius? Ar galima jį atkurti, atstatyti?
SAV: 12 žingsnių kelionė į gebėjimą dalintis artumu
SAV draugija vienija ne tik alkoholizmo paliestoje šeimoje užaugusius asmenis, bet ir visus disfunkcinėse šeimose augusius žmones.
Diak. Benas Ulevičius: „Kai gimė dukra, staiga visa teologija tapo aiški“
Su Benu kalbamės apie tris gyvenimo ir tarnystės sritis, kuriose jis šiandien dovanoja save kitiems: dėstydamas teologiją, gyvendamas šeimos gyvenimą ir tarnaudamas Bažnyčiai kaip nuolatinis diakonas.
Kun. Kęstutis Dvareckas. Laisvė būti savimi
Visiems ilgėliau pagyvenusiems pasaulyje po nuopuolio iškyla didesnis ar mažesnis savęs priėmimo iššūkis.
Mark Manson. Kai kurių svajonių siekti nereikėtų. Kodėl?
Mums kalė į galvą, kad visad turėtume siekti savo svajonių, visad veikti tai, kam jaučiame aistrą, visad siekti tokios realybės, kuri – esame tuo tikri – padarys mus laimingus.